CAN-PACK S.A. - Oferty Pracy

Operator Maszyn - CZECHY

Data wygaśnięcia: 2020-04-30
Liczba wakatów: 1
Regiony: Czechy Stříbro

Grupa CANPACK jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska opakowań metalowych i szklanych. W gamie swoich produktów ma m. in. puszki napojowe, zamknięcia koronowe, butelki oraz różnego rodzaju pojemniki dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Firma z siedzibą w Krakowie aktualnie prowadzi działalność w 19 krajach, a w swoich 29 fabrykach zatrudnia prawie 8 000 osób. Od 30 lat CANPACK konsekwentne rozwija swoją działalność biznesową, dzięki czemu jest jednym ze światowych graczy na międzynarodowym rynku producentów opakowań.

Ekologia, zrównoważony rozwój oraz społeczna odpowiedzialność biznesu są ważną częścią DNA Grupy CANPACK, w związku z czym organizacja aktywnie uczestniczy w inicjatywach poświęconych ochronie środowiska oraz wspiera lokalne społeczności.

Aktualnie Grupa CANPACK szuka kandydatów, którzy chcą dołączyć do zespołu, nowo powstałej fabryki w Czechach, na stanowisko:

Operator Maszyn

 NOWOŚĆ! - Ostatnie wakaty dla chętnych, bez konieczności udziału w szkoleniu!

Lokalizacja: Stribro, Czechy

To świetna okazja, by wziąć udział w projekcie greenfield - będziesz częścią profesjonalnego i wysoce zmotywowanego zespołu odpowiedzialnego za stworzenie i uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego, w oparciu o najlepsze praktyki i know-how. Dołączenie do zespołu CANPACK to doskonała okazja do pracy w międzynarodowej, stabilnej i zaawansowanej technologicznie firmie o ugruntowanej pozycji na globalnym rynku.

Główne zadania:

Wymagania:

 Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą przycisku "Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.