Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Kontroler jakości

Data wygaśnięcia: 2018-10-27
Liczba wakatów: 1
Regiony: małopolskie Brzesko

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Brzesko

Główne obowiązki:

Wymagania kluczowe:

Dodatkowe atuty:

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV używając opcji „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CAN-PACK S.A.
31-358 Kraków
Jasnogórska 1

NIP:  677-004-67-39, REGON: 350568442, spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005418 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy. NIP: 677-004-67-39 Kapitał zakładowy: 275 201 120 PLN, kapitał wpłacony: 275 201 120 PLN.