Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Kierownik ds. UBC

Data wygaśnięcia: 2018-11-22
Liczba wakatów: 1
Regiony: małopolskie Kraków

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie do spółki CP Recycling Organizacja Odzysku Opakowań S.A. wchodzącej w skład Grupy CANPACK poszukujemy osoby do pracy w Krakowie na stanowisku:

(recykling zużytej puszki aluminiowej)

Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki:

Od kandydatów oczekujemy:

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

CP Recycling Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Krakowie, adres: ul. Jasnogórska 1, 31-358 Kraków, NIP: 8691003228, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000112078 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy: 2 500 000 zł