Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Elektryk – Automatyk

Data wygaśnięcia: 2018-09-05
Liczba wakatów: 1
Regiony: małopolskie Brzesko

Grupa CANPACKjest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Brzesku na stanowisku:

miejsce pracy: Brzesko

Główne obowiązki:

Wymagania kluczowe:

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego używając opcji „Aplikuj”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CAN-PACK S. A.
31-358 Kraków,
ul. Jasnogórska 1

Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000005418 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy. NIP: 677-004-67-39 Kapitał zakładowy: 275 201 120 PLN, kapitał wpłacony: 275 201 120 PLN