Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Mechanik Remontu Automatów

Data wygaśnięcia: 2018-11-13
Liczba wakatów: 3
Regiony: lubuskie Orzesze - woj. Śląskie
podkarpackie Orzesze - woj. Śląskie
podlaskie Orzesze - woj. Śląskie
śląskie Orzesze
warmińsko-mazurskie Orzesze - woj. Śląskie

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Nr. Ref. M/ORZ/2018

Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Kandydatom spoza Śląska oferujemy pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego klikając na przycisk "Aplikuj".

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 001 627.

CP GLASS S.A. z siedzibą w  Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy wpłaconemu wartość 50 099 340.00 PLN