Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Asystent ds. Administracji Sprzedaży

Data wygaśnięcia: 2018-03-09
Liczba wakatów: 1
Regiony: małopolskie Tarnów

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

                                         Miejsce pracy: Tarnów

                                        Nr ref.: SAS/CPMC/2018

Główne obowiązki:

Jako asystent ds. administracji sprzedaży będziesz odpowiedzialny/a za kontakt z klientami we wskazanym przez przełożonego zakresie oraz za utrzymywanie z nimi jak najlepszych relacji biznesowych.

Do Twoich głównych obowiązków należało będzie wspieranie pozostałych członków zespołu sprzedażowego od strony administracji sprzedaży, tj.:

Wymagania:

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą przycisku „Aplikuj”