Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Operator linii

Data wygaśnięcia: 2018-03-31
Liczba wakatów: 5
Regiony: opolskie Orzesze
podkarpackie Orzesze
śląskie Orzesze
świętokrzyskie Orzesze

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. OL/ORZ/2017

Miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Zakres obowiązków:

Wymagania:

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego klikając na przycisk "Aplikuj"

lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem +48 695 115 110.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883."