Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

STAŻYSTA W DZIALE PERSONALNYM

Data wygaśnięcia: 2018-01-24
Liczba wakatów: 1
Regiony: śląskie Orzesze

CP Glass S.A w Krakowie, Huta Szkła „Orzesze” specjalizuje się w produkcji szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych dla przemysłu spożywczego. Opakowania dostarczane są do odbiorców głównie z branży piwowarskiej i monopolowej, zarówno na rynek krajowy jak i zagraniczny. Swoją silną pozycję rynkową Huta Szkła „Orzesze” zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania, produktom o wysokiej jakości oraz wykwalifikowanej załodze tworzącej zakład od lat.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE PERSONALNYM,

miejsce pracy: Orzesze (ul. Gliwicka 59)

Główne obowiązki

Nasze oczekiwania

Co oferujemy ?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji Aplikuj.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłączne z wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.hso.pl