Can-Pack S.A. - Oferty Pracy

Specjalista ds. inwestycji

Data wygaśnięcia: 2017-11-30
Liczba wakatów: 1
Regiony: małopolskie Kraków

Grupa Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań na świecie. Swoją silną pozycję na rynkach światowych nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

W 2004 roku utworzono CP RE sp. z o.o., która zajmuje się realizacją obiektów budownictwa przemysłowego, w szczególności hal magazynowych i produkcyjnych o wielkich kubaturach. Inwestycje te realizowane są na potrzeby spółek Grupy Can Pack w kraju i za granicą. Duży zakres działalności Spółki obejmują usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami. Spółka nadzoruje bieżące remonty i modernizacje fabryk Grupy Can Pack. Od 2008 roku CP RE sp. z o.o. zajmuje się także działalnością deweloperską w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Aktualnie do spółki CP RE Sp. z o. o. wchodzącej w skład Grupy Can Pack poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki:

a w szczególności:

 Wymagania kluczowe:

Mile widziane :

W zamian oferujemy:

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony www.cpre.pl